Jak wyglądają zabiegi opalania natryskowego?

OPALAM SIĘ NATRYSKOWO
Ufaj tylko specjalistom!

Czy zgodziłabyś się, by Twoje zęby leczyła osoba, która nie jest stomatologiem? Czy zdecydowałabyś się na operację plastyczną w klinice, która nie posiada uprawnień do przeprowadzania tego typu zabiegów? Owszem, to ekstremalne przypadki. Niemniej jednak, oczywistym jest, że także w przypadku zabiegów kosmetycznych zawsze wybierzesz osobę o wyższych kwalifikacjach oraz miejsce, które cieszy się lepszą renomą. Kieruj się tą regułą – oraz zdrowym rozsądkiem – przy wyborze salonu, w którym planujesz opalić się natryskowo.

 

Certyfikowana specjalistka

 

Nawet najlepsze urządzenia i najdroższe płyny nie dają gwarancji idealnej opalenizny, jeśli osoba wykonująca zabieg nie jest do tego odpowiednio przygotowana oraz przeszkolona. By uniknąć przykrych niespodzianek, sprawdź, czy kosmetyczka, która będzie wykonywać opalanie przeszła odpowiednie szkolenie. Wiele informacji dotyczących przygotowania skóry do zabiegu oraz pielęgnacji po opalaniu można pozyskać z różnych źródeł, m.in. internetowych, ale oprócz tego niezwykle ważne jest opanowanie techniki nakładania płynu brązującego. Podczas profesjonalnego szkolenia, przeprowadzonego przez trenerkę opalania natryskowego, zyskuje się tytuł specjalisty, który poparty jest wyczerpującą wiedzą na temat samego zabiegu oraz umiejętnością jego wykonywania. Wybranie certyfikowanego specjalisty pozwala uniknąć ryzyka, że zabieg zostanie przeprowadzony nieprawidłowo, a otrzymany efekt nie spełni Twoich oczekiwań.

 

 

Autoryzowany salon

 

Na wysoki standard usług, oprócz odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, składa się także właściwe przygotowanie salonu. Jeśli salon ma status autoryzowanego, oznacza to, że wykonywany w nim zabieg opalania natryskowego spełnia standardy określone przez markę, która zapewnia danemu salonowi najwyższej jakości produkty, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczne. Innymi słowy, jakość tej usługi potwierdzona jest poprzez wiodącą markę w dziedzinie opalania natryskowego.

 

STREFA KLIENTA

Jesteśmy dla Ciebie

Newsletter

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Pinterest Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Nasz czat jest dostępny

od poniedziałku - do piątku

w godzinach 9 - 17

© Onyx Sunless, Polska. 2019