RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

 

Jako użytkownik naszej strony internetowej i klient sklepu internetowego wyrażasz zgodę na otrzymywanie od Onyx Sunless. treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem newsletterów, formularzy kontaktowych, czatu, telefonu oraz poprzez składanie i realizację zamówień, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych po uprzednim wyrażeniu zgody na przesyłania powyższych materiałów.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Onyx Products, Inc.(Miami, FL 33143, USA) na podstawie decyzji wykonawczej (UE) 2016/1250 przyjętej na mocy dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego.

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, kontaktu poprzez czat, formularz kontaktowy, połączenie telefoniczne oraz składanie i realizację zamówień. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania informacji handlowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.

W celu zatwierdzenia lub odrzucenia powyższej zgody, prosimy o uzupełnienie danych na stronie głównej w pop-up, który pojawia się każdorazowo po załadowaniu strony. Dane zostaną zapisane w Waszym profilu klienta i w przypadku nie wyrażenia zgody usunięte w terminie przewidzianym w ustawie.

Zapoznaj się z naszą nową Polityką Prywatności oraz Polityką Cookies.

STREFA KLIENTA

Jesteśmy dla Ciebie

Newsletter

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Pinterest Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Nasz czat jest dostępny

od poniedziałku - do piątku

w godzinach 9 - 17

© Onyx Sunless, Polska. 2019