Przeczytaj artykuły o ciekawych wydarzeniach

Piątek 13-tego

Kochani, dzisiaj jest ten szczególny dzień, szczególny piątek, piątek 13tego :) Jak wielu z Was jest tu przesądnych? Uciekacie przed czarnym kotem? Omijacie szerokim łukiem drabiny? Odwołujemy pecha i prezentujemy Wam 13 powodów, dla których warto skorzystać z opalania natryskowego. 

 

 

 #1 TOTALLY SAFE

 

Opalanie natryskowe jest całkowicie bezpieczne. Nie niszczy skóry, nie pozostawia brzydkiego zapachu, sprawia, że nasza skóra staje się odżywiona.

 

 

#2 ONE, TWO, THREE! I'M THIN!

 

Która z nas nie chciałaby odjąć sobie kilku centymetrów w talii? I to w kilka minut? Z pomocą przychodzi nam właśnie zabieg opalania natryskowego! Dobrze nałożony preparat pozwoli na wyszczuplenie wrażliwych partii kobiecego ciała :)

 

 

#3 PREGNANT WOMAN

 

Składniki płynów natryskowych są bezpieczne nawet dla przyszłych mam. Kobiety w ciąży bez obaw mogą korzystać z zabiegu i nie martwić się o negatywny wpływ na dziecko, przy tym wyglądając pięknie!

 

 

#4 INSTANT BEAUTY

 

Na efekty opalania natryskowego nie musisz długo czekać! Nie musisz wylegiwać się na słońcu, nie musisz chodzić na solarium, wystarczy 20 minut zabiegu i kilka godzin bez używania wody po zabiegu, aby  skakać z radości i chwalić się swoją pięknie opaloną skórą.

 

 

#5  PHOTOSHOP?

 

Płyny brązujące sprawdzają się doskonale w ukrywaniu kobiecych niedoskonałości. Totalna magia w kilku minut! Nie musisz przejmować się rozstępami, przebarwieniami czy siniakami.

 

 

#6 CO TAK PACHNIE?

 

Zapewne dla wielu z Was opalanie w solarium czy używanie samoopalaczy kojarzy się z nieprzyjemnym zapachem. Nierzadko zdarza się także, że kosmetyki do opalania na słońcu pozostawiają dość niesympatyczny zapach. W przypadku płynów natryskowych sprawa wygląda nieco inaczej. Po odczekaniu odpowiedniej ilości czasu, zmyciu warstwy płynu oraz po użyciu ulubionego balsamu, skóra uzyskuje piękny zapach.

 

 

#7 FOR EVERYONE!

 

Bez względu na to jaki masz kolor skóry, czy lubisz opalać się na słońcu, czy raczej unikasz kontaktu z promieniami, opalanie natryskowe jest właśnie dla Ciebie. Zabieg jest bezpieczny dla osób w każdym, wieku, bez względu na kondycję zdrowotną i karnację.

 
 

#8 WCHODZISZ CAŁA NA BIAŁO!

 

Ale tu mamy na myśli podkreślony kolor bieli na ubraniach, które prezentują się maksymalnie fantastycznie na tle pięknej opalenizny! Musicie to sprawdzić!

 

 

#9 TO JEST TO!

 

Masz problem z wysuszona skórą? Kremy nawilżające nie dają rady? Spróbuj zabiegu opalania natryskowego! To doskonały sposób na zniwelowanie oznak suchości i zmniejszenie widoczności zmarszczek :)

 
 

#10 BROWN WEEK

 

Dobrze wykonany zabieg sprawia, że opalenizna utrzymuje się nawet ponad 10 dni! Warto więc zaplanować sobie wizytę w gabinecie kosmetycznym przed ważnymi wydarzeniami, imprezami, weselami. Bądź prawdziwą królową lata i wyglądaj doskonale na każdej imprezie!

 


#11 RAINY SUMMER? OFFICE WORK?

 

Nie musisz martwić się o to, czy lato w tym roku będzie wystarczająco gorące albo kiedy zdążysz wyjść na słońce, gdy przytłacza Cię natłok obowiązków w pracy i po powrocie do domu widzisz raczej zachód słońca, aniżeli jego kulminacyjny moment.

 Zabieg opalania na pewno pomoże rozwiązać ten problem :)

 

 

#12 #SUMMERTRENDS

 

Pamiętaj, opalenizna zawsze jest w modzie! Najnowsze letnie trendy prezentują neonowe paznokcie, tropikalne wzory, koronki i frędzle, złote dodatki, które wręcz nie mogą się obyć bez opalonego ciała :)

 

 

 Najlepszy efekt uzyskacie tylko na brązowym i pięknym ciele!

 

 

#13 THE MOST IMPORTANT!

 

Po prostu wyglądasz #wow!

 

 

Mamy nadzieję, że piątek trzynastego będzie dla Was szczęśliwy! :)

 

STREFA KLIENTA

Jesteśmy dla Ciebie

Newsletter

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Pinterest Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Nasz czat jest dostępny

od poniedziałku - do piątku

w godzinach 9 - 17

© Onyx Sunless, Polska. 2019