Przeczytaj artykuły o ciekawych wydarzeniach

Opalanie panny młodej

Milion dolarów w 20 minut?

To możliwe!

 

Ten najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety musi być bez wątpienia wyjątkowy. Dopracowany w każdym calu. To właśnie w tym dniu, panna młoda staje się królową nocy, a oczy wszystkich gości skupione są właśnie na niej. To wtedy największą uwagę kobieta przykłada do wyglądu: do stroju, sukni, makijażu, paznokci, fryzury. I to właśnie wtedy, każda z nas chce wyglądać nieskazitelnie pięknie.

 

Przygotowania do idealnego wyglądu panny młode często zaczynają od doboru odpowiedniej sukni ślubnej. Projektanci prześcigają się w projektowaniu coraz to bardziej wymyślnych wzorów i krojów, ale stara prawda głosi, iż każda suknia będzie miała „to coś”, kiedy panna młoda założy ją na pięknie opalone i wypielęgnowane ciało.

 

Na liście koniecznych zabiegów upiększających przed uroczystością weselną, na pewno znajdą się manicure, pedicure, przedłużanie rzęs, depilacja i… coraz częściej opalanie natryskowe. To właśnie zabieg opalania w kabinie jest najbezpieczniejszym i najmniej czasochłonnym sposobem na zdobycie wymarzonej opalenizny. Nie trzeba leżeć godzinami w solarium i narażać skóry na działanie promieni UV. Zabieg opalania natryskowego wykonuje się na stojąco, w specjalnym namiocie, pod okiem profesjonalisty i z użyciem najlepszych płynów. Nadanie pięknego koloru na całym ciele trwa około 20 minut i już jedna seria pozwoli na uzyskanie odpowiedniego efektu. Na opalanie natryskowe pozwolić może sobie każda panna młoda: blondynka, brunetka, kobieta z jasną cerą, dziewczyna z ciemniejszą karnacją, zarówno panie zazwyczaj opalające się na czerwono i unikające słońca, jak i osoby uwielbiające upały i opalanie.

 

Na zabieg najlepiej umówić się dwa dni przed uroczystym dniem – np. w czwartek, kiedy ślub masz w sobotę.

O tym jak przygotować się do zabiegu przeczytasz tutaj

Należy dokładnie sprawdzić, na jakich płynach i jakim sprzętem opala osoba wykonująca zabieg, aby być pewną, że efekt opalenizny spełni Twoje oczekiwania i będzie przeprowadzony profesjonalnie. Gwarancją takiego efektu jest wybór najwyższej jakości sprzętu i kosmetyków. Tu idealnie sprawdzi się marka Onyx.

Pytaj o wszystko! To Twój wyjątkowy dzień! Bądź przygotowana!

Tu możesz przeczytać, o co zapytać instruktora.

Nie należy obawiać się brudnych, pomarańczowych śladów na śnieżnobiałej sukience. Płyn brudzi tylko do pierwszego prysznica, a więc kilka dni po, Ty i Twoja sukienka jesteście już całkowicie bezpieczne. Metoda opalania natryskowego Onyx jest wysoce bezpieczna, nie powoduje przebarwień, czy podrażnień. Dodatkowo, pomaga nam zamaskować niedoskonałości, pękające naczynka czy siniaki. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg sprawi, że opalenizna natryskowa nie wygląda sztucznie, nie musisz bać się plam, czy nierównomiernych zacieków.

O tym co należy robić, aby utrzymać długotrwały efekt po zabiegu przeczytasz tutaj.

Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, panna młoda powinna umówić się na zabieg próbny, np. kilka tygodni przed ślubem. (konkretnie na min. 2-3 tygodnie, żeby poprzednia opalenizna zdążyła zejść). Instruktor opalania pomoże w doborze najlepszego odcienia, a przyszła żona na pewno oswoi się z nową opalenizną. Umiejętności i porady profesjonalisty w połączeniu z płynami i urządzeniami Onyx sprawią, ze całość będzie idealna i pozwoli na celebrowanie tego wyjątkowego momentu bez stresu, z piękną opalenizną i z cichymi szeptami zgromadzonych gości:

„Zobacz, przecież ona wygląda jak milion dolarów!”

 

STREFA KLIENTA

Jesteśmy dla Ciebie

Newsletter

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Pinterest Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Nasz czat jest dostępny

od poniedziałku - do piątku

w godzinach 9 - 17

© Onyx Sunless, Polska. 2019