Nie taki diabeł straszny

Mój pierwszy raz z opalaniem natryskowym

Wielkimi krokami zbliżał się ślub mojej siostry. Kiedy przymierzyłam zakupioną kilka miesięcy wcześniej sukienkę i okazało się, że w moim ulubionym pastelowym różu wyglądam trupio blado, zaczęłam zastanawiać się nad przyciemnieniem mojej skóry.

 

Z racji tego, że przyjmowane przeze mnie leki są przeciwwskazaniem do opalania w solarium, a pogoda nie dopisywała, musiałam znaleźć inne rozwiązanie. Pomyślałam wtedy o samoopalaczu. Udałam się do najbliższej drogerii i zakupiłam samoopalacz, który widziałam w reklamie. Niestety, efekt, jaki uzyskałam daleki był od ideału… Oprócz nieprzyjemnego zapachu, który pojawił się w kilka godzin po aplikacji kremu, na mojej skórze powstały nieestetyczne zacieki. Przerażona, że kolejne użycie samoopalacza tylko pogorszy wygląd mojej skóry, zaczęłam robić regularne peelingi, by możliwie jak najszybciej pozbyć się plam. Wprawdzie udało mi się niemal całkowicie wrócić do naturalnego koloru skóry, ale przecież nadal byłam blada…

 

Z pomocą przyszło mi forum dla osób, które ze względu na problemy skórne nie mogły opalać się na słońcu. Jedna z uczestniczek zachwalała opalanie natryskowe, które wypróbowała przed imprezą karnawałową. Zachęcona tą opinią, szybko znalazłam najbliższy salon z tą usługą. Kiedy zadzwoniłam, by umówić się na zabieg, pani kosmetyczka poinformowała mnie, jak powinnam się przygotować.

 

Zgodnie z jej zaleceniami, wykonałam dokładny peeling całego ciała oraz depilację, a na samo opalanie założyłam ciemne, luźne ubrania. Samo opalanie było bardzo przyjemne. Kosmetyczka rozpyliła na moim ciele delikatną mgiełkę, a po kwadransie zobaczyłam ostateczny efekt. Byłam pod wrażeniem tak perfekcyjnie równomiernej opalenizny, bez jakichkolwiek zacieków czy smug. I ten kolor! Idealnie pasował do mojej karnacji i sukienki, którą założyłam na ślub siostry.

 

Usłyszałam wiele komplementów na temat mojej opalenizny i zdradziłam mój słodki sekret kilku znajomym, które już nie mogły się doczekać najbliższej okazji, by również opalić się natryskowo.

STREFA KLIENTA

Jesteśmy dla Ciebie

Newsletter

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Pinterest Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Nasz czat jest dostępny

od poniedziałku - do piątku

w godzinach 9 - 17

© Onyx Sunless, Polska. 2019