Najlepszy odcień dla Twojej skóry?

Jaki kolor wybrać?

​To wybór, przed którym stajemy każdego dnia – jaki kolor sukienki, lakieru do paznokci, farby do włosów wybrać? A jeszcze bardziej istotne jest, jaki kolor będzie mieć… Twoja skóra po opalaniu.

 

Niewątpliwie jedną z największych zalet opalania natryskowego jest możliwość wybrania koloru, jaki uzyskamy po zabiegu. Jeśli wybierzesz odcień odpowiedni dla Twojej karnacji, masz gwarancję, że uzyskany efekt sprosta Twoim oczekiwaniom.

Większość firm oferujących opalanie natryskowe ma w swojej ofercie kilka odcieni płynów brązujących (np. Onyx Original – od Light do Extreme), które różnią się od siebie procentową zawartością DHA. Im wyższa zawartość DHA, tym ciemniejszy jest uzyskany odcień skóry.  Dzięki temu, uzyskany efekt różni się w zależności od wybranego odcienia.

 

Jeśli zależy Ci, by uzyskany kolor wyglądał bardzo naturalnie, dopasuj go do Twojego fototypu skóry. Twój naturalny odcień skóry, jej reakcja na opalanie i kolor włosów oraz oczu to wyznaczniki tego, jakim fototypem jesteś. Jeżeli jednak liczysz na oszałamiający efekt, możesz pokusić się o kolor o ton ciemniejszy. W razie wątpliwości, poproś o pomoc kosmetyczkę, która wykonuje ten zabieg – ona z pewnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie.

Odcień DELICATO - Płyn do opalania natryskowego Sunless by Onyx o odcieniu DELICATO to idealny wybór dla osób, które oczekują naturalnego efektu skóry muśniętej słońcem i jednoczesnego wyrównania jej kolorytu. Jest to odcień odpowiedni dla jasnej i bardzo jasnej karnacji.

Dostępne pojemności butelek: 1 L, 250 ml

Odcień FORTE - Płyn do opalania natryskowego Sunless by Onyx o odcieniu FORTE zapewni efekt naturalnej wakacyjnej opalenizny. FORTE to odcień idealnie pasujący do środkowoeuropejskiego typu urody, w związku z czym jest jednym z najczęściej wybieranych produktów.

Dostępne pojemności butelek: 1 L, 250 ml

Odcień INTENSO - Płyn do opalania natryskowego Sunless by Onyx o odcieniu INTENSO to produkt, który spełnia marzenia o ciemnej, głębokiej opaleniźnie. W połączeniu z jaśniejszym odcieniem płynu, INTENSO może być wykorzystywany do konturowania ciała. Świetnie sprawdza się dla osób o nieco ciemniejszej karnacji.

Dostępne pojemności butelek: 1 L, 250 ml

Krem Barierowy - dla osób, którym niektóre części ciała opalają się bardziej i wyglądają mało estetycznie. Zabezpiecz wrażliwe miejsca naszym kremem, który ochroni Twoją skórę przed działaniem substancji barwiących.

 

STREFA KLIENTA

Jesteśmy dla Ciebie

Newsletter

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Pinterest Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Nasz czat jest dostępny

od poniedziałku - do piątku

w godzinach 9 - 17

© Onyx Sunless, Polska. 2019