Opalanie natryskowe w pigułce

Czym jest opalanie natryskowe

​Opalanie natryskowe to bezpieczny zabieg polegający na rozprowadzeniu na skórze preparatu, który po upływie kilku godzin nadaje jej piękny, naturalny kolor. Opalanie natryskowe jest sposobem na uzyskanie opalenizny w bardzo krótkim czasie, bez jakiejkolwiek ekspozycji na światło słoneczne lub w solarium.

Ciało jest opalane za pomocą składników brązujących naturalnego pochodzenia (DHA, erytruloza), które na skutek reakcji z aminokwasami znajdującymi się w zewnętrznej warstwie skóry, zmieniają jej kolor. Proces ten zachodzi tylko w obrębie rogowej warstwy naskórka, co sprawia, że jest to bezpieczna metoda dla osób z przeciwwskazaniami do opalania na słońcu lub w solarium, a  także dla kobiet w ciąży. Dodatkowo, opalanie natryskowe wyrównuje koloryt skóry i sprawia, że jej niedoskonałości są mniej widoczne. Efekt z pewnością zadowoli osoby, które mają piegi, bądź borykają się z przebarwieniami, rozszerzonymi naczynkami i rozstępami.

 Do sukcesu opalania natryskowego przyczyniły się jego liczne zalety, wśród  nich znajduje się możliwość wyboru odpowiedniego odcienia, optycznego modelowania sylwetki oraz bardzo krótki czas oczekiwania na ostateczny efekt. Dzięki temu opalanie natryskowe zyskało rzeszę wiernych fanów, także wśród gwiazd.

 

STREFA KLIENTA

Jesteśmy dla Ciebie

Newsletter

  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Pinterest Ikona
  • Biały Instagram Ikona

Nasz czat jest dostępny

od poniedziałku - do piątku

w godzinach 9 - 17

© Onyx Sunless, Polska. 2019